TDK NLC453232T-2R2K
FIXED IND 2.2UH 850MA 180MOHM SM / 2.2 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 850 mA 180mOhm Max 1812 (4532...
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지22년 전
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date1992-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 2.2UH 850MA 180MOHM SM / 2.2 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 850 mA 180mOhm Max 1812 (4532 Metric)
FIXED IND 2.2UH 850MA 180 MOHM
General Purpose Inductor, 2.2uH, 10%, 1 Element, SMD, 1813