TDK NL453232T-3R3J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor 355mA 800mOhm DCR 1812 T/R
데이터시트 및 문서
Newark
element14 APAC
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.355A 0.8Ohm DCR 1812 T/R
TAIYO YUDENLBM2016T3R3J
Inductor RF Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.29A 0.884Ohm DCR 0806 T/R
Wurth Elektronik744758333A
WE-RFH Ferrite SMT Inductor
Ind Chip Wirewound 3.3uH 5% 7.9MHz 32Q-Factor Ferrite 450mA 1008 T/R
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor 260mA 1210 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 260mA T/R
설명
INDUCTOR, 3.3UH, 0.355A, 5%, 45MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inducta
INDUCTOR FOR STANDARD CIRCUITS General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
INDUCTOR, 3.3UH, 0.355A, 5%, 45MHZ, 1812; Inductance: 3.3µH; Product Range: NL Series; DC Current Rating: 355mA; High Frequency Inductor Case: 1812 [4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.8ohm; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 45MHz; SVHC: Lead (15-Jan-2019); Inductor Case Style: 1812 [4532 Metric]