TDK NL453232T-271J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 270uH 5% 796KHz 40Q-Factor 92mA 12Ohm DCR 1812 T/R
데이터시트 및 문서
Newark
_legacy Avnet
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 270uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.092A 12Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 270uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
General Purpose Inductor, 270uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
General Purpose Inductor, 270uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 270uH 5% 796kHz 20 Q-Factor Ferrite 45mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 270uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 45mA 28Ohm DCR 1210 T/R
설명
INDUCTOR, 270UH, 0.092A, 5%, 4MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductan
Wirewound Inductor, 270 uH, 12 Ohm, ± 5%, 4 MHz, 92 mA, 1812 [4532 Metric]
General Purpose Inductor, 270uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
INDUCTOR, 270UH, 0.092A, 5%, 4MHZ, 1812; Inductance: 270µH; Product Range: NL Series; DC Current Rating: 92mA; High Frequency Inductor Case: 1812 [4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 12ohm; Induc