TDK NL453232T-151J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 150uH 5% 796KHz 40Q-Factor 105mA 9Ohm DCR 1812 T/R
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet6 페이지5년 전
IHS
Newark
_legacy Avnet
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
General Purpose Inductor, 150uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Ind Chip Molded Bobbin Core 150uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 105mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 150uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
General Purpose Inductor, 150uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind Power Molded 150uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 65mA 1210 Blister Plastic T/R
RF Choke Bobbin Core 150uH 5% 796KHz 60Q-Factor Ferrite 0.175A 4Ohm DCR AXL T/R
설명
150µH Unshielded Wirewound Inductor 105mA 9 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
Surface Mount High Frequency Inductor, NL Series, 150 H, 5%, 1812 [4532 Metric], 5 MHz, 9 ohm
INDUCTOR, 150UH, 0.105A, 5%, 5MHZ, 1812; Inductance: 150µH; Product Range: NL Series; DC Current Rating: 105mA; High Frequency Inductor Case: 1812 [4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 9ohm; Induc