TDK MMZ1005S182ET000
Ferrite Beads Multi-Layer 1.8KOhm 25% 100MHz 0.2A 1.5Ohm DCR 0402 T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet5 페이지7년 전
Upverter
IHS
element14 APAC
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-49.72%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
풋프린트
다운로드
Ultra Librarian
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-12-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Ferrite Beads Multi-Layer 1.8KOhm 25% 100MHz 0.25A 0.9Ohm DCR 0402 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 1.8KOhm 25% 100MHz 0.2A 1.4Ohm DCR 0402 Automotive T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 1.5KOhm 25% 100MHz 0.23A 1.6Ohm DCR 0402 T/R
TAIYO YUDENBK1608LM182-T
Ferrite Bead, 0603 [1608 Metric], 1.8 kOhm, 200 mA, 850 Milliohm, ± 25%
TAIYO YUDENBK1608LM152-T
Ind Chip Bead Shielded Multi-Layer 1.5KOhm 25% 100MHz Ferrite 250mA 0603 T/R
Samsung Electro-MechanicsCIM05J152NC
Ind Chip Bead Multi-Layer 1.5KOhm 25% 100MHz Ferrite 250mA 0402 Paper T/R
설명
Ind Chip Bead Multi-Layer 1.8KOhm 25% 100MHz Ferrite 200mA 0402 Punched Paper T/R
Avnet Japan
MMZ Series 0402 1.8 kOhm 200 mA 100 MHz 1.5 Ohm DCR SMT Signal Line Chip Bead
1.5惟 卤25% 1.8k惟@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS