TDK MLG1608B47NJ
Ind High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 47nH 5% 100MHz 14Q-Factor Ceramic 400mA 0603
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지23년 전
Newark
Future Electronics
TME
iiiC
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
TAIYO YUDENHK160847NJ-T
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Inductor RF Multi-Layer 0.047uH 5% 100MHz 17Q-Factor Ceramic 0.3A 0.7Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.047uH 5% 100MHz 15Q-Factor Ceramic 0.3A 0.7Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Multi-Layer 47nH 5% 100MHz 12Q-Factor Air 300mA 700mOhm DCR 0603 Paper T/R
TAIYO YUDENHK212547NJ-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 47nH 5% 100MHz 18Q-Factor Ceramic 300mA 0805 T/R
설명
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD
HIGH FREQ IND, 47NH,400MA,5%,1.8GHz, FULL REEL
MULTILAYER INDUCTOR FOR ULTRA HIGH FREQUENCY RANGE
HIGH FREQUENCY IND, 47NH,400MA,5%,1.8GHz, FULL REEL; Product Range:MLG Series; Inductance:47nH; Inductance Tolerance: 5%; High Frequency Inductor Case:0603 ^1608 Metric]; Self Resonant Frequency Min:1.4GHz; DC Resistance Max:0.6ohm