TDK MLG1005S1N3S
Ind High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 1.3nH 0.3nH 100MHz 7Q-Factor Ceramic 1A 0402
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet14 페이지14년 전
JRH Electronics
Newark
Arrow Electronics
Farnell
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
Inductor RF Chip Thin Film 1.2nH 0.1nH 500MHz 14Q-Factor 750mA 100mOhm DCR 0201 Paper T/R
Inductor RF Chip Thin Film 1.2nH 0.2nH 500MHz 14Q-Factor 750mA 100mOhm DCR 0201 Paper T/R
TAIYO YUDENHKQ0603U1N2B-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 1.2nH 0.1nH 500MHz 14Q-Factor Ceramic 800mA 0201 T/R
설명
MLG Series 0402 1.3 nH ±0.3 nH Tol. 1 A SMT High Frequency Multilayer Inductor
INDUCTOR, 1.3NH, HI FREQUENCY; Inductance: 1.3nH; Product Range: -; DC Current Rating: 1A; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: 0.1ohm; Inductance Tolerance: ±
INDUCTOR, HI FREQUENCY, 1.3NH; Inductance:1.3nH; Inductance Tolerance:± 0.3nH; DC Resistance Max:0.1ohm; DC Current Rating:1000mA; Core Material:Ceramic; Inductor Case Style:0402; No. of Pins:2; MSL:MSL 2 - 1 year; DC Current Max:1000mA; External Depth:0.5mm; External Length / Height:0.5mm; External Width:1mm; Inductor Type:Multilayer; Package / Case:1005; Q @ Vr F:29; Q Factor @ Frequency:7 @ 100MHz; Resistance:0.04ohm; Resonant Frequency:11.7GHz