TDK MLF1608C220K
Inductor RF Chip Shielded Multi-Layer 22uH 10% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 2mA 1.7Ohm DCR 0603 T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지0년 전
Newark
_legacy Avnet
Future Electronics
Arrow Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor RF Shielded Multi-Layer 22uH 10% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.001A 2.1Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Shielded Multi-Layer 22uH 10% 1MHz 30Q-Factor Ferrite 0.005A 1.1Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 22uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 5mA 0805 T/R
Inductor RF Shielded Multi-Layer 22uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 0.005A 0.9Ohm DCR 1206 T/R
설명
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
INDUCTOR, MULTI-LAYER, 22UH, 2MA, 0603, FULL REEL
1MHz 38MHz 2mA 20 22¦ÌH 1.7¦¸ ¡À10% 0603 PCB, 1.6mm*787.4¦Ìm*800¦Ìm
MULTILAYER INDUCTOR FOR SIGNAL LINE
SMD Inductors(Coils) 1608 22uH ±10% SMD
INDUCTOR, MULTI LAYER, 22UH, 2MA, 0603, FULL REEL; Product Range:MLF Series; Inductance:22µH; DC Current Rating:2mA; High Frequency Inductor Case:0603 ^1608 Metric]; Inductor Construction:Multilayer; DC Resistance Max:1.7ohm