TDK MCZ1210AH900L2T
Tdk MCZ1210AH900L2T Filter, Common Mode, 0.1A, SMD
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지13년 전
Newark
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
Introduction Date2011-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
PanasonicEXC-24CH900U
EXC24 Series 0504 90 Ohm 100 MHz 130 mA 2.5 Ohm DCR Common Mode Noise Filter
PanasonicEXC-24CF900U
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 130mA SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicEXC24CE900U
EXC Series 90 Ohm 100 MHz 160 mA 1.75 Ohm DCR Common Mode Noise Filter
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.5Ohm DCR SMD Embossed T/R
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 150mA 1.4Ohm DCR SMD Embossed T/R
Ind Common Mode Choke Shielded Multi-Layer 90 Ohm 25% 100MHz 100mA 0504 Embossed T/R
설명
Inductor Common Mode Filters 90Ω 5V 100MA SMD-4
Magnetics Rohs Compliant: Yes |Tdk MCZ1210AH900L2T
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.1A, 4 Pin(s)
FILTER, COMMON MODE, 0.1A, SMD; Rated Current: 100mA; Inductance: -; Product Range: MCZ Series; Impedance: 90ohm; Common Mode Filter Case: 1.25mm x 1mm x 0.5mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)