TDK LTF4022T-150M-D
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet1 페이지12년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 1.19A 260mOhm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 1.19A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 1.08A 320mOhm DCR T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 1.3A 0.0966Ohm DCR 2525 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 1.2A 0.198Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 0.2244Ohm DCR 2020 T/R
설명
FIXED IND 15UH 1A 260 MOHM SMD
Fixed Inductors 15uH 0.22ohms 0.76A