TDK CLF7045NIT-3R3N-D
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 4.8A T/R
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet5 페이지5년 전
IHS
Farnell
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+19.08%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
관련 부품
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 5.6A 0.021Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 6.1A 15.6mOhm DCR
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 4.4A 25.2mOhm DCR 2424
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 5.4A 0.0192Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 5.2A 20mOhm DCR Embossed Carrier T/R
FIXED IND 3.3UH 5A 16.4 MOHM SMD
설명
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2928
Inductor, 3.3Uh, 4.8A, 30%, Shielded; Inductance:3.3Μh; Rms Current (Irms):4.8A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):4.7A; Product Range:Clf-Ni-D Series; Power Inductor Case:7.4Mm X 7Mm X 4.5Mm; Dc Resistance Rohs Compliant: Yes |Tdk CLF7045NIT-3R3N-D.