TDK CLF7045NIT-2R2N-D
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 5.1A 0.0169Ohm DCR Automotive T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet5 페이지5년 전
Newark
Upverter
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-7.53%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 6.3A 0.013Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 5.3A 0.015Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 5.15A 0.012Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 6.2A 15mOhm DCR Embossed Carrier T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 6.5A 0.0132Ohm DCR 3131 T/R
Wurth Elektronik74404084022
WE-LQS SMT Semi-Shielded Power Inductor
설명
IND FIXED Wirewound Ferrite 2.2uH 6.3A 0.0169 OHM (Max) ±30% T/R
FIXED IND 2.2UH 5.1A 17 MOHM / Inductors for Power Circuits Wound Ferrite
General Purpose Inductor, 2.2uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2928