TDK CKCM25X8R1H222M060AL
Cap Ceramic Array 0.0022uF 50V X8R 20% 0504 SMD 2 Capacitor 150°C Punched Paper T/R
IHS
Datasheet5 페이지11년 전
Ciiva
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
2-N-1 Array, Soft Termination, Auto Grade MLCC, 0504, X8R, 50V, 2200pF, 20%, 0.60mm
Array/Network Capacitor, 50V, X8R, 0.0022uF, Surface Mount, CHIP-4
0504 (1410Metric) ARRAY/NETWORK CAPACITOR CKC 50V 2200pF ±20% X8R
2.2nF Independent X8R 卤20% 50V 0405 (1012 Metric) Capacitor Networks, Arrays ROHS