TDK CKCM25X7R1H472M
Cap Ceramic Array 0.0047uF 50V X7R 20% Pad SMD 2 Capacitor 125C T/R
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet1 페이지15년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
관련 부품
Cap Ceramic Array 0.0047uF 50V X7R 20% 0805 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
설명
Case:CKCM25, T.C:X7R, Voltage:1H, Cap Value:472, Tol:M, Thickness:0.6, E series: 3
CAPACITOR ARRAY CERAMIC, 2-ELEMENT, 4700PF 50V, X7R; Capacitance:4700pF; Capacitance Tolerance:± 20%; No. of Elements:2; Voltage Rating:50VDC; No. of Pins:4; Operating Temperature Range:-55°C to +125°C; Capacitor Mounting:SMD ;RoHS Compliant: Yes