TDK CKCL22C0G1H470K085AA
Array/Network Capacitor, 50V, C0G, 4.7e-05uF, Surface Mount, CHIP-4
Obsolete
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Ciiva
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2012-12-12
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-10-31
LTD Date2019-03-31
관련 부품
Yageo GroupC0805C470K5GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 47pF C0G 0805 10%