TDK C5750X7R1C476M
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 47uF, Surface Mount, 2220
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지15년 전
Future Electronics
element14
Master Electronics
Electro Sonic
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2007-10-04
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
16V 47uF X7R 卤20% 2220 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
10V 47uF X7R ±20% 1210 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS