TDK B84144B400S120
Power Line Filter 50Hz/60Hz 400A 530VAC Quick Connect Flange Mount
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet10 페이지12년 전
설명
Power Line Filters 4-LINE EMC FILTER 4 x 400A 530Vac
4-LEADERfilter 4 x 400A 530Vac