TDK B82734R2232B030
General Purpose Inductor, 0.015uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet7 페이지9년 전
EPCOS
Newark
Future Electronics
Verical
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 2.4Ohm (Typ)
CMC 15MH 900MA 2LN TH / 15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 600mOhm (Typ)
Box Tin (Sn) 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 1.1A 0.44Ohm 10kHz 24mm
TE ConnectivityRN112-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 600mA 465mOhm DCR Thru-Hole
설명
Power Line Chokes, L=15mH Rated current=2.3A, LxWxT:32.5mmx21mmx31mm
B82734R Series 15 mH 2.3 A -30 to +50% Vertical 4 PC Pin Power Line Choke
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 2.3A Thru-Hole Box
250V 2.3A 2 15mH@ 10 kHz 185m¦¸(Typ) , 32.5mm*21mm*31mm
15mH@10kHz 185m惟 2 Plugin Common Mode Filters ROHS
TDK B82734R2232B030 Choke SMD 15 mH 2.3 A 1 pc
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 2.3A 185mOhm 10kHz 32.5mm
B82734R 15000uH 2300mA -30/50%
Choke, Common Mode, 15 mH, 2.3 A
Choke, Common Mode, 2X15Mh, 2.3A; Inductance:15Mh; Rated Current:2.3A; Product Range:B82734R Series; Svhc:No Svhc (27-Jun-2018); Climatic Category:40/125/56; Core Material:Ferrite; Dc Current Max:2.3A; Dc Current Rating:2.3A; Dc Rohs Compliant: Yes |Epcos B82734R2232B030