TDK B82732F2901B001
Ind Power Choke 27mH -30% to 50% 10KHz Ferrite 0.9A Pin Box
데이터시트 및 문서
Burklin Elektronik
Datasheet6 페이지12년 전
Newark
Future Electronics
Arrow Electronics
EPCOS
Introduction Date2006-08-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Box Tin (Sn) 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 900mA 750mOhm 10kHz 24mm
TDK B82731M2701A030 B82731 Line choke SMD 27 mH 1000 mΩ 0.7 A 1 pc
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.7A 1Ohm DCR Thru-Hole Tray
TE ConnectivityRN112-0.5-02
Common Mode Choke Through Hole Power Line 500mA (Typ) 2 Lines 1.25 Ohm (Typ) -40°C ~ 125°C
TE ConnectivityRN214-0.8-02
Common Mode Chokes Dual 27mH 10kHz 800mA 500mOhm DCR Thru-Hole
설명
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.9A 0.77Ohm DCR Thru-Hole Box
Radial Radial 4 Ferrite Common Mode Choke 900mA 770mOhm 10kHz 24.5mm
Power Line Chokes, L=27mH Rated current=0.9A, LxWxT:24.5mmx14.5mmx13.5mm
Common Mode Choke, 27000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
250V 900mA 2 27mH@ 10 kHz 770m¦¸(Typ) , 24.5mm*14.5mm*13.5mm
CMC 27MH 900MA 2LN TH / 27 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 770mOhm (Typ)
Power line choke, radial, 57 mH, 900 mA, B82732F2901B001
COMMON MODE CHOKE, 27MH, 0.9A;
Choke, Frame Core, 27Mh, 0.9A; Inductance:27Mh; Inductance Tolerance:+30%, -50%; Dc Resistance Max:0.77Ohm; Dc Current Rating:900Ma; Inductor Case Style:Through Hole; No. Of Pins:4; Core Material:Ferrite; Svhc:No Svhc (19-Dec-2011); Rohs Compliant: Yes |Epcos B82732F2901B001.