TDK B82722J2501N001
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.5A 1.2Ohm DCR Thru-Hole Automotive Tray
데이터시트 및 문서
Burklin Elektronik
Datasheet8 페이지27년 전
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
EPCOS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginIndia, Mainland China
Introduction Date1997-10-01
관련 부품
Power Line Chokes, L=27mH Rated current=0.65A, LxWxT:21.5mmx13.5mmx21.1mm
TE ConnectivityRN212-0.5-02
Common Mode Chokes Dual 27mH 10kHz 500mA 1.25Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN112-0.5-02
Common Mode Choke Through Hole Power Line 500mA (Typ) 2 Lines 1.25 Ohm (Typ) -40°C ~ 125°C
Common Mode Chokes Dual 27000uH 10kHz 0.5A 1.2Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box