TDK B82721K2501N001
Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 0.5A 1.4Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
데이터시트 및 문서
Burklin Elektronik
Datasheet9 페이지9년 전
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
EPCOS
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Country of OriginIndia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1997-10-01
관련 부품
Common Mode Chokes Dual 18mH 10kHz 500mA 1.4Ohm DCR Thru-Hole Box
설명
Common Mode Choke, 18000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
Epcos 18000 uH +/-30% Ferrite Power Inductor; 500mA Idc; 1.4Ohms Rdc B82721A
TDK B82721K2501N001 B82721 SMD Choke 18 mH 1400 mΩ 0.5 A Toroidal core
Choke, Common Mode, General Purpose, 18 mH, 500 mA