TDK B82721K2401N023
Power Line Chokes, L=39mH Rated current=0.4A, LxWxT: 18.2mmx13.2mmx20.3mm
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet9 페이지9년 전
공급망
Country of OriginIndia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-10-05
관련 부품
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.6A 1.5Ohm DCR Thru-Hole Box
TE ConnectivityRN112-0.4-02
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 400mA 1.46Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN212-0.4-02
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 1.2A 0.696Ohm DCR Thru-Hole Box
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 500mA 810mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.4A 2Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
설명
Common Mode Choke, 39000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
RING CORE CHOKE 2X39MH 0,4 A +70 C
CMC 39MH 400MA 2LN TH
CHOKE 2X39MH 0.4A