TDK B82464G2103M
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 2.25A Blister T/R
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Arrow Electronics
Datasheet7 페이지18년 전
_legacy Avnet
설명
FIXED IND 10UH 2.25A 62 MOHM SMD
Power Smt-Inductor 10X10 (Low) 10Uh 2.0A, Tape & Reel