TDK B72500T250K60
TVS Varistor, 25 VAC, 31 VDC, Standard, 67 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet57 페이지8년 전
Datasheet0 페이지0년 전
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+67.25%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
VARISTOR 39V 30A 0603 / 39 V 30 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)