TDK B57236S100M51
NTC THERMISTOR FOR INRUSH CURRENT LIMITING NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet15 페이지17년 전
Datasheet0 페이지0년 전
Datasheet21 페이지6년 전
Datasheet20 페이지13년 전
Datasheet0 페이지0년 전
_legacy Avnet
Arrow Electronics
Mouser
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
관련 부품
NTC Thermistors 10 Ohms 3amps 2900k
ICL 10 OHM 20% 3A 9.5MM / Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 3 A 0.374" (9.50mm)
VishaySL1010003
NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
VishaySL1210006
Ntc Cu 0.6 Ld Coded 10R 5% 1E Tape E3 |Vishay NTCLE100E3109JT1
설명
B57236 Series 10 Ohm 3.5 A 265 Vrms Current Limiter Thermistor
Thermistor, ICL NTC, 10 Ohm, 11.5 mm, 3.5 A, B57236S0
NTC Thermistors 10 Ohms 3.5amps 2900k
Thermistor NTC 10Ohm 20% 2-Pin Radial Cardboard T/R