TDK B32921C3473M289
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet28 페이지5년 전
Future Electronics
TME
ODG (Origin Data Global)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Yageo GroupR46KI24700001K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI24705001M
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.33uF 305VAC PP 20% 18 X 8 X 14mm RDL 15mm Bulk
Yageo GroupR46KI24705001K
Epcos B32922 47nF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-10%; Through Hole
설명
Cap, 0.047Uf, Class X2, 305V, Rad Rohs Compliant: Yes |Epcos B32921C3473M289
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 20% 47nF 305V
Cap Film Suppression X2 0.047uF 630VDC/305VAC PP 20% (13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110C Ammo
FILM CAP MKP X2 0.047µF 20% 305Vac LS 10mm
X2 capacitor Temperature range: -40 ... 105 °C Capacitance tolerance: ±20% Dielectric: Metallised Polypropylene Film IEC-climate category: 40/105/56 Packaging: Ammo Pack Pitch: 10 mm Capacitance: 47 nF Leg length: 6 mm Rated voltage: 305 VAC ø d: 0.6 mm