TDK B32674D1684K
Film Capacitor, Polypropylene, 750V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
Mouser
Datasheet7 페이지18년 전
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Introduction Date2006-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
관련 부품
Film Capacitor, Polypropylene, 875V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.033uF 305VAC PP 10% 13 X 4 X 9mm RDL 10mm Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463N368050M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 680nF, 310VAC, 630VDC, 10%
설명
Capacitor,PP Metallized,Cap 0.68uF,Tol 10%,Vol-Rtg 750VDC,Radial,ESR 0.0233 Ohms
Cap Film 0.68uF 750V PP 10% (31.5 X 11 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.0347 Ohm 105C Automotive Bulk
B32674 Series 750 V 0.68 uF ±10% LS=27.5 mm DC Link Metallized PP Film Capacitor
DC Link Capacitors 0.68uF 900volts 10% 27.5mmL/S 0.8mmL/D
CAP FILM 0.68UF 10% 750VDC RAD