TDK B32671L9472J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet39 페이지5년 전
Ciiva
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2009-10-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
설명
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0047uF, 1000V DC, 4mm(W) x 9mm(H) x 13mm(L)
Cap, 4700Pf, 1Kv, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32671L9472J000
4.7nF -55鈩儈+110鈩 卤5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS