TDK B32621A3473J000
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet30 페이지5년 전
Newark
Ciiva
EPCOS
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
Yageo GroupR79IC2470Z340J
Cap Film 0.047uF 250V PP 5%( 7.2 X 4.5 X 9.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 105C Bulk
Yageo GroupPHE426HK5470JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, -200ppm/Cel TC, 0.047uF, 3916
Yageo GroupR76IF2470SE30J
Film Capacitor, Polypropylene, 160V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
설명
0.047 µF Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.047uF, 250V DC, 4mm(W) x 9mm(H) x 13mm(L)
47nF -55鈩儈+105鈩 卤5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
Cap Film 0.047uF 250V PP 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Bulk
Film Capacitor, B32621 Series, 0.047 F, 5%, Pp (Polypropylene), 250 V Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32621A3473J000