TDK B32620A6153J189
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.015uF, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
TDK
Datasheet30 페이지5년 전
Ciiva
EPCOS
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
PanasonicECW-F6153JL
Capacitor;ECWF,Met Polypropylene Film Cap,Radial,630VDC,0.015uF,5%,Blk ST
PanasonicECW-H8153HA
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 3% +Tol, 3% -Tol, 0.015uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR73PI21504000J
Yageo GroupPHE426MA5150JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, -200ppm/Cel TC, 0.015uF, 5116
PanasonicECW-F6153JLB
Ecwf(L), Met Polypropylene Film Cap Radi Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECW-F6153JLB
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.015uF, Through Hole Mount
설명
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.015uF, 630V DC, 6mm(W) x 12mm(H) x 10.3mm(L)
Cap Film 0.015uF 630V PP 5% (10.3 X 6 X 12mm) Radial Stacked 7.5mm 105C T/R
-55鈩儈+105鈩 卤5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
FILM CAP MKP BOX 0.015µF 5% 630Vdc LS 7.5mm