TDK B32522N6105K000
Cap Film 1uF 450V PET 10%( 18 X 11 X 18.5mm) Radial Wound 15mm 125C Bulk Automotive AEC-Q200
데이터시트 및 문서
Burklin Elektronik
Datasheet44 페이지5년 전
Newark
Ciiva
TME
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2004-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
관련 부품
PanasonicECQ-E4105KF
Cap Film 1uF 400V PET 10% (26 X 8.5 X 18mm) Radial 22.5mm 105C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E2W105KH
Cap Film 1uF 450V PET 10% (18.2 X 8.5 X 16.9mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Yageo GroupR60MN4100AA30K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E4105KFB
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E4105KFB
Yageo GroupR60MR4100AA30K
설명
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 1uF, 450V DC, 11mm(W) x 18.5mm(H) x 18mm(L)
EPCOS B32522N6105K000 Film Capacitor, 1 F, 450 V, B32522 Series,10%, Radial Leaded, PET (Polyester)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 1muF 450V
CAP, 1µF, 450V, 10%, PET; Capacitance: 1µF; Voltage Rating: 450V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: B32522 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial Lead
Cap, Film, Pet, 1Uf, 450V, Rad; Dielectric Type:Metallized Pet Stacked; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:1Μf; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage(Ac):200V; Voltage(Dc):450V; Capacitor Mounting:Through Hole Rohs Compliant: Yes |Epcos B32522N6105K000