TDK ALT4532M-171-T001
Pulse Transformers and Modules for LAN, Transformer, LxWxH=4.5x3.2x2.2mm
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지2년 전
TDK
Newark
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-45.82%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-03-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
설명
XFRMR LAN 1CT:1CT 170UH / 170μH LAN Pulse Transformer 1CT:1CT Surface Mount
TRANSFORMER, PULSE, 1CT:1CT, 170uH; Inductance:170µH; Turns Ratio:1CT:1CT
Audio Transformers / Signal Transformers 170uH 6Terminal Pulse Transformer