TDK-Lambda RTCN-5010
Power Supply; 500V (AC; DC)Filter; 500VAC10A; Screw terminations
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지7년 전
Sager Power Systems
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Introduction Date2007-11-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
설명
Power Line Filter 10A 500VAC/500VDC Terminal Block Flange Mount
Three-phase (angle connection) Base mount EMC Filters ROHS
FILTER, 500VAC 10A, SCREW TERMINATIONS
Power Line Filters Filter 500VAC 10A
Power Line EMC Filters, 3-phase/3-line(500V), Rated Current:10A, Multipurpose, Block terminal(for secondary side of inverter)
LINE FILTER 500VAC/VDC 10A CHASS
LINE FILT 500VDC 500VAC 10A CHAS
Power Line Filter, 3-Ph, 10A, 500Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:10A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RTCN-5010