TDK-Lambda IJB12060A006V-003-R
Module DC-DC 1-OUT 0.6V to 2V 60A 28-Pin SMD
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK-Lambda
Datasheet2 페이지5년 전
IHS
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-04-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 8 months ago)
LTB Date2019-09-16
LTD Date2021-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 8 months ago)
관련 부품
Murata Power SolutionsMPDRX304S
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 42.9W, Hybrid
Murata Power SolutionsMPDRX303S
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 94.38W, Hybrid
Murata Power SolutionsMPDRX312S
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 28.8W, Hybrid
Murata Power SolutionsMPDRX313S
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 24W, Hybrid
설명
Power Supply; DCDC; Non Isolated; SurfaceMount; Input 12VDC; Output 0.62V 60A
Non-Isolated DC/DC Converters 8-14Vin .6-2Vout 60A Non-Iso SMT Neg
Ijb12060a006v-003-R. Rohs Compliant: Yes
DC-DC Regulated Power Supply Module
DC-DC Converters, On-board type, Output: 120W, 0.6V, Non-Isolated type, Option: Negative logic ON/OFF control, Enhanced Transient Response