TDK-Lambda FQA020ADC-N07-S
Power Line Filter, General Purpose, 40 VDC, 20 A, 1 Stage, Through Hole
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지5년 전
Datasheet7 페이지5년 전
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-20.32%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
SnapEDA
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-06-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
설명
Power Line Filter EMC 50Hz 20A 40VDC PC Pins Thru-Hole
Data Line Filter, 1 Function(s), 40V, 20A, 9 Pin(s)
FILTER, EMC, PASSIVE, 40VDC, 20A, PCB MOUNT, NON-FLANGED
Power Line EMC Filters, DC(40V), Rated Current: 20A, Wide range high attenuation, Pin terminals, Non-Flanged Baseplate & Standard Screening type
Power Line Filter, Emc, 40V, 20A, Th; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:40Vdc; Current Rating:20A; No. Of Phases:-; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:-; Filter Output Terminals:-; Filter Type:Emi, Rfi Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda FQA020ADC-N07-S