TDK-Lambda DPX15-24WS05
Power Supply; 15W15W9.536VDCDCDC; DIN Rail; Input 9.536VDC; Output 5V 3A; 15W
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TDK-Lambda
Datasheet3 페이지7년 전
Newark
Sager Power Systems
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2019-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
관련 부품
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 8A 40W 8-Pin
TDK-LambdaDPX40-48WS05
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 8A 40W 8-Pin
TDK-LambdaDPX60-24S05
Module DC-DC 1-OUT 5V 12A 60W 8-Pin
1 Output Switch Mode DIN Rail Panel Mount Power Supply; 5V; 1.5A
Module DC to DC Non-Isolation Single-OUT 5V 0.6A 3W DIN Rail Mount