Taoglas CBD01.07.0100C
CBD01.07.0100C 2.4GHz Cable Dipole Antenna, 100mm Ø1.37, I-PEX MHF®IU.FL
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet19 페이지9년 전
Datasheet19 페이지1년 전
Master Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+779%
설명
Antenna Dipole Linear 2.4GHz 3dBi Cable Mount Bag
2.4GHZ CABLE DIPOLE ANTENNA 10
Antenna Dipole 3dBi Gain 2500MHz Bag
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
RF ANT 4.9GHZ WHIP STR CONN MT