Takachi WH145-33-N-WR
Takachi CHH903NWR 90 Series IP67 Handheld Enclosures Size 3 White/Red
데이터시트
데이터시트 및 문서
설명
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/RED; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 33mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Red; NEM