Takachi WH145-33-N-WL
Takachi CHH903NWG 90 Series IP67 Handheld Enclosures Size 3 White/Grey
데이터시트
데이터시트 및 문서
Farnell
element14 APAC
TME
설명
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/GREY; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 33mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Grey; N