Takachi WH145-33-N-BL
데이터시트
데이터시트 및 문서
Farnell
Datasheet4 페이지8년 전
Newark
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-41.67%
설명
Takachi Electric Industrial , WH, ABS, , 88 x 146 x 33mm
WH Case, Plain, Blk Gry, 146x88x33mm
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, BLACK/GREY; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 33mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: Black, Grey; N