Takachi WH145-33-M2-BN
Takachi CHH903BBL 90 Series IP67 Handheld Enclosures Size 3 Black/Blue 2 x AA
데이터시트
가격 및 재고
설명
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, BLACK/BLUE; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 33mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: Black, Blue; N