Takachi WH145-25-N-WB
데이터시트
데이터시트 및 문서
Farnell
element14 APAC
TME
설명
Handheld Waterpr
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, WHITE/BLACK; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 25mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: White, Black;