Takachi WH145-25-N-BY
데이터시트
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지10년 전
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-22.22%
설명
Handheld Waterpr
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, BLACK/YELLOW; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 25mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: Black, Yello