Takachi WH145-25-N-BL
Takachi CHH902NBG 90 Series IP67 Handheld Enclosures Size 2 Black/Grey
데이터시트
데이터시트 및 문서
Farnell
element14 APAC
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-55.32%
설명
Takachi Electric Industrial , WH, ABS, , 88 x 146 x 25mm
WH Case, Plain, Blk Gry, 146x88x25mm
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, BLACK/GREY; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 25mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: Black, Grey; N