Takachi WH145-25-M3-BY
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지10년 전
설명
Handheld Waterpr
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, BLACK/YELLOW; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 25mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: Black, Yello