Takachi WH145-20-F4-BY
Takachi CHH901ABY 90 Series IP67 Handheld Enclosures Size 1 Black/Yellow 4 x AAA
데이터시트
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지11년 전
Farnell
element14 APAC
TME
설명
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, BLACK/YELLOW; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 20mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: Black, Yello