Takachi WH145-20-F4-BN
데이터시트
가격 및 재고
Farnell
element14 APAC
TME
설명
Handheld Waterpr
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, BLACK/BLUE; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 20mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: Black, Blue; N