Takachi WH145-20-F4-BB
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet1 페이지11년 전
Farnell
element14 APAC
TME
공급망
Introduction Date2023-01-03
설명
Handheld Waterpr
HANDHELD ENCLOSURE, ABS, BLACK; Enclosure Type: Handheld; Enclosure Material: ABS; External Height - Metric: 20mm; External Width - Metric: 88mm; External Depth - Metric: 146mm; IP Rating: IP67; Body Colour: Black; NEMA Rating: