TAIYO YUDEN NRS5030T100MMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 0.091Ohm DCR T/R
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Master Electronics
Future Electronics
Taiyo Yuden SCT
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+9.39%