TAIYO YUDEN NRS5024T100MMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 0.15Ohm DCR T/R
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
element14 APAC
3개월간의 트렌드:
-58.67%